Aplikace pro virtuální realitu jsou budoucností.

Nejedná se pouze o hry. Virtuální realita přináší nespočet nových příležitostí i ve firemním prostředí. Aplikace vyvíjíme na míru zákazníkům.

Nejčastěji jsou určené pro VR brýle Oculus nebo HTC Vive, ale obsah můžeme jednoduše přizpůsobit i pro jiné typy.

Vizualizace 3D objektů

Virtuální showroom

VIZUALIZACE 3D OBJEKTŮ

Vytvoříme vám věrohodné vizualizace interiérů a exteriérů developerských projektů ještě dříve, než se zrealizují. Uživatel si díky virtuální realitě představí projekt mnohem lépe než na papíře. Může vnímat skutečnou velikost, uspořádání nebo barevnou kombinaci. Součástí jsou i další vizuální výstupy pro podporu prodeje jako video nebo 2D vizualizace.

Virtuální realita skvěle poslouží i pro prezentaci jiných 3D objektů, které uživatel může detailně prohlížet, otáčet s nimi nebo je rozkládat.

VIRTUÁLNÍ SHOWROOM

Produkty nebo projekty se mohou shromažďovat ve virtuálních showroomech. Díky virtuální realitě showroom není potřeba fyzicky budovat a výrobky se mohou snadno aktualizovat a měnit. Stačí si nasadit VR brýle a nechat působit tento nadstandardní marketingový nástroj.

Digitální prostředí je realisticky vykresleno, aby zážitek z virtuální reality uživatele zaujal. Prostředí je kompletně ve 3D nebo v kombinaci fotografie reálného okolí a 3D modelů.