Pro koncové zákazníky jsou 3D vizualizace velmi přínosné. Virtuální realita je posouvá ještě dále a nabízí uživateli možnost prostorového vnímání. Může se rozhlížet, dívat se na předmět ze všech stran a úhlů, stoupnout si na jakékoliv místo.

Této výhody využíváme při vizualizaci interiérů a exteriérů developerských projektů. Uživatel si může ve virtuálním prostoru projít byt nebo dům ještě dříve, než je postaven. Dokáže vnímat, jak bude prostor skutečně velký, což je častým kamenem úrazu při 2D vizualizacích. Ne každý člověk má takovou představivost.

Zařizovací předměty, materiály a barvy doplňujeme do interiéru dle přání zákazníka. Máme k dispozici rozsáhlé knihovny nebo objekt vymodelujeme na míru.

Exteriér vytváříme nejčastěji kombinací 3D modelů s 360° fotografií reálného okolí. Výhled z balkonu tedy odpovídá výhledu, až bude dům postaven.

Virtuální realita skvěle poslouží i pro prezentaci jiných 3D objektů, jakou jsou různé výrobky, součástky nebo díly. Uživatel je může detailně prohlížet, otáčet s nimi nebo je rozkládat. Slouží dobře při prototypování designu nebo k prezentaci možným investorům.

Nejefektivnější jsou vizualizace ve VR, ale na přání zákazníka můžeme vyvinout i verzi pro tablet nebo desktop.

Dalším výstupem mohou být i 2D vizualizace jako obrázky nebo video, které se mohou využít dále v marketingové komunikaci. Díky tomu, že pracujeme v herním softwaru, dokážeme vyrendrovat soubory velmi rychle a za nízké náklady.

Chcete posunout vaše vizualizace na další level a získat konkurenční výhodu? Ozvěte se nám!

Proč zvolit právě nás?
Milujeme výzvy. A poskytujeme služby za rozumné ceny.