Ukažte své portfolio v novém světle za pomocí interaktivního zážitku ve VR vytvořeným na míru pro váš podnik. Virtuální showroom je skvělý způsob, jak odprezentovat vaše produkty, služby nebo projekty.

Portfolio umístěné ve virtuální realitě dává uživateli možnost prohlédnout si celou řadu těchto produktů ve virtuálním prostoru dle vašeho přání.

Zákazník nemusí do showroomu fyzicky cestovat, ale může do něj vstoupit kdokoliv s VR brýlemi nebo přes aplikaci pro tablet či desktop. Je to mnohem levnější než budovat a udržovat rozsáhlé showroomy. Jakýkoliv produkt v digitálním prostoru může být velmi rychle změněn nebo nahrazen.

Zážitek ve virtuální realitě je unikátní a zapamatovatelný. Uživatelé jsou nadšení z toho, co ve virtuálním světě vidí, což vytváří pozitivní vztah k vaší značce. A o tom, co viděli, řeknou i ostatním! Pokud potřebujete přilákat pozornost davu na firemních akcích nebo veletrzích, dejte účastníkům možnost prozkoumat vaše služby a produkty ve VR.

Vytvoříme pro Vás virtuální showroom, který nakopne vaše marketingové aktivity. Součástí mohou být i rendery obrázků nebo videí, které se dají použít tam, kde aplikace nejde.

Napište nám a můžeme navrhnout a vytvořit virtuální showroom i pro vás!

Proč zvolit právě nás?
Milujeme výzvy. A poskytujeme služby za rozumné ceny.