Společnost H+M Zlín staví ve Fryštáku několik bytových domů. Za účelem zlepšení prezentace zákazníkům jsme vytvořili aplikaci pro virtuální realitu, kde se zájemci o byt mohou rozhlédnout po nově vzniklé čtvrti a navštívit čtyři ukázkové byty s balkony v posledním patře. 

Byty jsou v životní velikosti a prezentují možnosti rozmístění nábytku, konfigurátor podlah a několik druhů obkladů koupelen, které jsou na výběr jako standard bytu. Díky realistickému zpracování materiálů má uživatel pocit, jakoby v bytě opravdu stál. 

Zájemce ve virtuální realitě také může vyjít na balkon. Díky kombinaci 3D modelů okolních domů a 360°fotografie z daného místa jsme vytvořili výhled co nejbližší realitě, jakmile budou domy postaveny.

Celá scéna je sestavena ze 3D modelů. Model domu u nás prošel procesem optimalizace. Poté jsme aplikovali realistické materiály a interiéry bytů vybavili nábytkem. Naprogramovaný konfigurátor podlah plní velmi užitečnou funkci při rozhodovacím procesu zájemce o byt. Mimo aplikace pro virtuální realitu jsme zákazníkovi také vyexportovali video a fotografie k prezentaci na sociálních sítích.

 

 

Proč zvolit právě nás?
Milujeme výzvy. A poskytujeme služby za rozumné ceny.