Školení ve virtuální realitě prostřednictvím virtuálního kouče je tréninkový program určený pro zaškolení pracovníků v oblasti obsluhy strojů, údržby, montáže či bezpečnosti práce.

Trénink ve virtuální realitě zvyšuje kvalitu učení, zároveň klesají náklady na školení a virtuální kouč podává kompletní informace. Tímto způsobem můžete trénovat několik zaměstnanců najednou, zvýšit jejich zájem a vědomosti a v dlouhodobém horizontu snížit náklady na školení. Jedná se o bezpečnou možnost školení pro scénáře, kde je vysoký stupeň nebezpečí. Chování uživatelů se zaznamenává a získaná data se použijí pro zlepšení pracovního procesu.

Náš tým vytváří pohlcující digitální prostředí, které co nejvíce odpovídá realitě a obsahuje spoustu interaktivních prvků. Naprogramovat lze téměř jakoukoliv situaci.

Největší efekt má školení ve virtuální realitě, ale na přání zákazníka můžeme naprogramovat aplikaci určenou pro desktop nebo tablet.

Při vývoji pracujeme s nejnovější technologií na trhu, která se posouvá neuvěřitelným tempem. Vidíme v tom nevyhnutelnou budoucnost!

Chcete se o školení ve virtuální realitě dozvědět více a zjistit, zda by mělo přínos i pro váš podnik? Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou schůzku.

Proč zvolit právě nás?
Milujeme výzvy. A poskytujeme služby za rozumné ceny.