Pro prezentaci různých variací a kombinací produktů jsme vyvinuli platformu 3D Changer. Jedná se o konfigurátor, který přizpůsobíme vašim požadavkům.

Zákazníci mohou experimentovat s různými variacemi vašich produktů, které jsou zasazeny v realistickém prostředí. Práce v konfigurátoru je jednoduchá na ovládání, šetří čas a díky okamžité vizualizaci vybrané konfigurace pomáhá uživateli v rozhodování.

3D Changer slouží nejen k tomu, aby uživatel viděl výslednou podobu konfigurace, ale také získal důležité informace o daném produktu. Může si pořídit fotografie nebo se rovnou proklikem dostat na váš web, kde je výrobek možné zakoupit.

Z konfigurátoru získáte analytická data, ze kterých se můžete dozvědět, která varianta produktu je u zákazníků nejoblíbenější nebo kterou si naopak nezobrazili vůbec.

Funkce platformy 3D Changer a jeho obsah rozšiřujeme a upravujeme dle přání našich zákazníků. Dbáme na špičkovou kvalitu zobrazení a intuitivní ovládání.

Reference v dané oblasti

KONFIGURÁTOR

Konfigurátor 3D Changer

Je pro vás představivost klienta také problém, který potřebujete vyřešit? Obraťte se na nás a spolu vymyslíme vhodné řešení pro prezentaci různých variant vašeho produktu!

Proč zvolit právě nás?
Milujeme výzvy. A poskytujeme služby za rozumné ceny.