Pro e-shop Wrapstock.com, který prodává designy polepů na auta, jsme vytvořili konfigurátor Wrapstock 3D Changer. V konfigurátoru si zákazník může vybrat z databáze své auto a design polepu, který se mu líbí a vyzkoušet si, jak na jeho vozidle bude vypadat. Wrapstock 3D Changer mimo designů obsahuje možnost volby jednolité barvy polepu v různých materiálech a změnu barvy kol.

Ihned po zvolení varianty polepu se tato změna projeví na 3D modelu auta. S modelem si může uživatel otáčet a prohlédnout si ho ze všech stran. Jedním kliknutím vyexportuje z konfigurátoru vizualizace, které si může stáhnout pro další použití.

Auta se objevují ve čtyřech různých prostředích, které jsou kompletně zpracovány ve 3D a obsahují i animace nebo herní prvky.

Celý konfigurátor je napojen na e-shop. Jakmile zákazník vybere design, proklikem se dostane do obchodu, kde jej může zakoupit nebo poptat jeho úpravu.

Konfigurátor 3D Changer je platforma, kterou lze jednoduše rozšiřovat o další designy polepů a modely aut nebo jej přizpůsobit požadavkům úplně jiné firmy a jejím výrobkům. Více si o konfigurátoru můžete přečíst v case study na blogu.

Proč zvolit právě nás?
Milujeme výzvy. A poskytujeme služby za rozumné ceny.